חברת יקוט נכסים בע"מ מתמחה באיתור נכסי נדל”ן איכותיים בעלי פוטנציאל תשואה גבוה בארצות הברית.

עם סניפים בישראל ובארצות הברית,  החברה מציעה שירות איתור וקניית נכסים להשקעה עם תשואה שנתית גבוהה, איתור נדל”ן בעל פוטנציאל השבחה גבוה וטיפול בנכס ללא התעסקות מצד הלקוח.

יקוט נכסים עוסקת בהצלחה רבה מעל 13 שנה בתחום הנדל"ן והשקעות. לאחר משבר הסאב-פריים בארצות הברית, זיהינו את הפוטנציאל הגבוה וההזדמנות העסקית ברכישת נכסים המיועדים להשכרה למגורים ומכירתם אחרי תשואה מתאימה. כך בעצם התחלנו בתהליך של רכישת נכסים מניבים עבור משקיעים, תוך השגת תשואה מרבית. במהלך השנים צברנו ניסיון, ידע ומוניטין רב, ולאור העליה במחירי הדירות וירידה בערכי התשואה למשקיעים בישראל, פנו אלינו ישראלים רבים בכדי לבצע השקעות נדל”ן בארצות הברית. בעקבות כך, הרחיבה החברה את פעילות והחלה בשלב של השקעות קבוצתיות בנדל”ן אמריקאי.

יקוט ישראל

פעילות החברה מאפשרת למשקיעים בודדים לרכוש נכס איכותי בבעלות מלאה (רישום כחוק בטאבו האמריקאי), תוך ליווי צמוד ומלא לאורך כל תהליך הרכישה והניהול העתידי של הנכס, או להצטרף לפרויקטים גדולים יותר כחלק מקבוצת משקיעים ולרכוש חלק יחסי מהנכס. באמצעות הפרויקטים הקבוצתיים יכולים משקיעים שלנו ליהנות ממגוון רחב ביותר של נכסים ובתקציבי השקעה משתנים המתאימים לקהלים רבים, דבר המגדיל משמעותית את הסיכויים להשקעה בטוחה יותר ומניבה יותר. החברה משתפת פעולה עם מומחים אמריקאים בתחום הנדל”ן, כגון, אדריכלים, מהנדסים, שמאים, קבלנים ועורכי דין בעלי מוניטין והכרות רבת שנים איתנו ועם השוק המקומי.

team

כיום לחברתנו יש מעגל לקוחות הנעזרים בשירותינו במשך שנים רבות, לאור השירות האמין והמקצועי שלנו. החברה חרטה על דגלה לסייע ללקוחותיה ולהיות שותפה מלאה בהצלחתם ושגשוגם. אנו מקפידים מאוד על מתן שירות אישי לכל לקוח תוך מציאת פתרונות יצירתיים המותאמים לו תוך כדי התייחסות לנסיבותיו האישיות. החברה מציעה ללקוחותיה השקעות נדל”ן אטרקטיביות ביותר, תוך התבססות על מקצועיות, אמינות ושירות ברמה גבוהה. ערכים אלו הנם חלק מהערכים העסקיים המנחים את כל פעילויות החברה, ומהווים את הבסיס למצוינות החברה בתחום השקעות בנדל”ן. אנו רואים את לקוחותינו כחלק ממשפחה של משקיעים, ובמשפחה דואגים לכול בני המשפחה.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת ולייעץ לך בכל הנוגע ברכישת נכס להשקעה ולצרף אותך למעגל לקוחותינו המרוצים. פנה אלינו באמצעות דף צור קשר או בטופס הבא

001

אני סא"ל במיל' דודי יהונתן חזן המשמש כסמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת יקוט נכסים בע"מ אני מייצג את שלוחת החברה בארץ כבר 4 שנים בהצלחה רבה .אשמח ליעץ לכם ולתת את דעתי בנושא תודה ובהצלחה בהמשך הדרך.