מדוע לרכוש נכס דווקא בדרום פלורידה?

דרום פלורידה הינו איזור תיירותי המושך אליו תיירים רבים ובעקבות כך עסקים רבים, הנסמכים על עובדים מהאזור. אזור מיאמי בפרט הינו בעל נתוני הגירה חיוביים בזכות מקורות התעסוקה הרבים, המושכים אליהם עובדים ושכרי דירות פוטנציאליים.

מה היתרון ברכישת נכס בארה"ב על פני ישראל?

עקב משבר הסאב פריים, המחירים לרכישת נכס בארה"ב בנכסי נדל"ן למגורים, נמצאים ברמתם הנמוכה ביותר מזה שנים.

מחיר בית פרטי ממוצע בעל שלושה חדרי שינה באזור מיאמי ינוע בין 60,000$ – 100,000$ , בעוד מחיר ממוצע של דירה באזור תל אביב של 3 חדרים ינוע בין 300,000$ – 500,000$, כלומר פי 5 ! מכיוון שאזור מיאמי הינו אטרקטיבי מבחינת תעסוקה, מחירי שכירויות הבתים לא ירדו באופן משמעותי. תשואת הנכס (מהשכרת הנכס לשנה) , תהיה גבוהה במיאמי  פי 3 !  מאשר ישראל: 3%-4% בישראל לעומת 10-%12% באזור מיאמי.

איך אני אדע על נכסים המתאימים עבורי?

אנו מאתרים נכסים פוטנציאליים שנבדקו ע”י שמאי מוסמך ושולחים את פרטיהן, כולל צילומים, בדואר האלקטרוני עבור המשקיע ע”מ שיוכל להחליט על הנכס אותו הוא מעוניין לרכוש. במקביל, מפורסמים נכסים באופן קבוע באתר החברה, בו ניתן להתרשם מהנכס ומסביבתו.

במידה ואני מעוניין בפרטים נוספים, אל מי עליי לפנות?

החברה מפעילה סניפים בישרל ובארה"ב. במידה ואתם מעוניינים בפרטים נוספים ובמידע רלבנטי, תוכלו לפנות באמצעות האתר או טלפונית, לחברה ואנו נסייע לכם בכל מידע נוסף שיידרש.

איך מתבצעת הרכישה?

לאחר ההחלטה על רכישת הנכס יעביר המשקיע סכום של כ 10% מערך הנכס לחשבון נאמנות מטעם הבנק הנאמן לנכס, בהשגחת עורכת דין מטעם החברה.
כאן המקום לציין, שתהליך הרכישה וחתימת החוזים יתבצע בליווי צמוד של הצוות הישראלי המנוסה בארץ, מול הלקוח.

לאחר תשלום 10% מערך הנכס, מתבצע הליך של בדיקת הנכס על ידי נאמן הבנק, מצבו המשפטי (לבדיקת עיקולים, חובות הרשומים על הנכס) בדיקת מצבו מבחינת תשתית ומבנה, וכל מידע נוסף הקשור למכירת הנכס, וכל זאת על מנת לקבל גילוי נאות לגבי הנכס ותהליך רכישתו.

לאחר מספר שבועות- בד"כ כלל שבועיים, ולאחר קבלת אישור מכל הגורמים המוסמכים, תתקבל הודעה אצל המשקיע והמוכר על אישור ביצוע העסקה, ואז מעביר המשקיע את יתרת הסכום לידי נאמן הבנק, שמעביר את הבעלות הנכס לידי המשקיע, באמצעות העברת הנכס בטאבו האמריקאי, ורישומו בעירייה על שם המשקיע.

כל עלות נוספת שתתווסף ואשר לא נצפתה לפני מכירת הנכס למשקיע, הינה מבוטחת בביטוח מיוחד המגולם בעלות המכירה ולא תתווסף כעלות למשקיע.

איך אני מקבל את דמי השכירות מהשוכרים?

החברה תהא אחראית לניהול הנכס עבור המשקיע והשכרתו לצד שלישי.

החברה תגבה את שכר הדירה החודשי במלואו מהשוכר ותעביר לידי המשקיע בדואר רשום:

החברה מתחייבת בפני הרוכש לתשלום כספי השכירות החודשיים עבור המשקיע גם במידה והשוכר לא שילם את השכירות!

כלומר, החברה מתחייבת ל -100% מסכום הרווח החודשי המוסכם בין הרוכש לחברה.

איך אני מנהל את הנכס ממגורי בישראל?

החברה אחראית לכל היבטי הניהול היום-יומיים של הנכס:
פרסום הנכס, מציאת שוכרים, בדיקת התאמתם והגינותם,עריכת חוזי שכירויות מול השוכרים וטיפול בהליכי פינוי השוכרים במידת הצורך.
תשלום וטיפול בתחזוקה שוטפת של הנכס על כל אביזריו ומתקניו מתבצע באמצעות אנשי תחזוקה ובעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, כולל גינון שוטף והדברה שנתית.

ביטוח הנכס-  מחיר הביטוח לנכס נע בין $600-$1000 לשנה.  החברה משלמת את ביטוח הנכס המנוקה מסכום הרכישה(הביטוח כולל: נזקי טבע, ונדליזם, פריצה, שריפה, הצפה).

מלבד עלות הנכס, האם ישנן עוד עלויות שעליי לקחת בחשבון?

ישנן מספר עלויות נוספות אותן עליכם להוסיף לעלות הנכס:

תשלום מיסים שנתי-  מיסוי מחושב  בכ- 1.5% מערך הנכס. המשקיע יעביר לחברה את הסכום והחברה תשלם אותו לרשויות עבורו.

מס מהכנסות משכירות הנכס-  על פי חוק מס ההכנסה הפדראלי בארה"ב, תקבע ההכנסה הנקייה מהשכרת נדל"ן על בסיס סך הכנסות השכירות מהנכס ובקיזוז כל ההוצאות המוכרות במס שישמשו להשכרת הנכס: תיקונים, שיפוצים ואחזקה שוטפת, ביטוח נכס, ביטוח רכוש, פרסום ושיווק לצרכי השכרה, דמי ניהול, ארנונה ושאר מיסים עירוניים, וכן הוצאות כלליות (כרטיסי טיסה רכבים שכורים הוצאות לינה וכדומה).

כל משקיע זר זכאי לנקות כ 3500$- מסך כל הכנסתו השנתית החייבת במס. לאחר קיזוז כל ההוצאות הנ"ל משלם תושב החוץ מס בשיעור מדורג לממשלה הפדראלית.