נדלן בפלורידה – כל מה שתרצה לדעת

שוק הנדל"ן במיאמי פלורידה מזה כבר זמן רב קורץ לישראלים רבים להשקיע את כספם ולרכש נכסים.

השמועות אינן מטעות וניתן לראות כי השקעות אלו מניבות פירות רבות ולזאת לאור העובדה כי מדובר בשוק נדל"ן יציב וחזק שהתאושש במהרה ממשבר ה"סאפ פריים" שפקד את שוק הנדל"ן בשנת 2008.
הנתונים המרשימים והתשואות אותם מניבות עסקאות אלו, אלה נתונים שסוחפים ישראלים רבים להשקיע באפיק זה.

למה כדאי להשקיע דווקא מיאמי בפלורידה?

ניתן לראות כי כבר משנת 2011 נתוני הנדל"ן של מדינת פלורידה הולכים ועולים ומחירי הנכסים נמצאים בדרך קבע בעליה מתמדת.
נתונים אלו, מעידים על שוק נדל"ן יציב ומתפקד לאורך זמן והם נתונים מרשימים ביותר, לאור העובדה כי מדינות רבות עדיין די מתקשות להתאושש מהמשבר הקשה שפקד את ארצות הברית בשנת 2008.
אם נתבונן במספרים, נראה כי נכס ממוצע לרכישה במדינת פלורידה עומד כיום על מחיר סביר עדיין, מה שעתיד בשנים הקרובות להניב תשואה יפה מאוד על ההשקעה.

גידול באוכלוסייה לאורך השנים הוא נתון שאין להתעלם ממנו כלל וניתן לראות כי בשנים האחרונות האוכלוסייה הולכת וגדלה.
הצפי לגידול האוכלוסייה בעוד כמה שנים הוא עצום ובאופן אוטומטי הביקוש לנדל"ן יגבר וכך מחירו.

יעד נחשק להשקעה בטוחה

לא מעט ישראלים משקיעים את כספם ברכישות נדל"ן בארה"ב, על מנת להניב תשואות גבוהות וניתן לראות כי ישנן הזדמנויות מצוינות להניב רווחים גבוהים, אך כמובן תלוי גם באיכותה של אותה מדינה ולהיצע שהיא מציעה לקהל המשקיעים.
השקעת נדל"ן בפלורידה, הפכה ליעד נחשק בקרב ישראלים וניתן לראות כי המון ישראלים אף עברו להתגורר בפלורידה בערים נחשקות כמו – מיאמי וזאת על מנת להישאר קרובים להשקעות הנדל"ן שלהם ולנצל כמה שיותר את שוק הנדל"ן המניב שפלורידה מציעה לקהל המשקיעים.

נראה כי לא די ברכישות הנדל"ן האטרקטיביות בפלורידה, אלה שישראלים רבים משכירים את נכסיהם בקלות רבה לאזרחים אמינים המתגוררים בפלורידה, אם זה לאנשים פרטיים או ברכישת משרדים או מבנים לתעשייה, ניתן למצוא בקלות שוכרים אמינים ותעשיות רבות הזקוקים למבנים אלו.

מגוון רב של הזדמנויות

במדינת פלורידה, ניתן למצוא מגוון נכסים להשקעה במחירים אטרקטיביים, כמו למשל – נכסים מעוקלים שהצטרפו למעגל הנדל"ן בשל משבר הדיור הידוע שפקד את ארה"ב בשנת 2008 ובכן מגוון רב של נכסים מניבים המוצעים למכירה במחירים אטרקטיביים.

אני סא"ל במיל' דודי יהונתן חזן המשמש כסמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת יקוט נכסים בע"מ אני מייצג את שלוחת החברה בארץ כבר 4 שנים בהצלחה רבה .
אשמח ליעץ לכם ללא עלות ולתת את דעתי בנושא תודה ובהצלחה בהמשך הדרך

001